Správy:

  Splátkovy predaj QUATRO

  Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. Splatiť výrobok je predsa omnoho ľahšie ako dopredu šetriť. Preto sa Quatro snaží priniesť čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky. Aj vďaka tomu je na Slovensku jednotkou. Nakupovať na splátky cez Quatro môžete v súčasnosti už čokoľvek a kdekoľvek.

  Ako nakupovať na splátky

   

  • SOM DRŽITEĽOM QUATRO KARTY

  Nákup na splátky, ak ste držiteľom striebornej Quatro karty, je veľmi jednoduchý a rýchly. Môžete nakupovať až do výšky 3 400 €, a to len s OP a kartou. Máte možnosť využiť aj 0% akontáciu a samozrejmosťou je, že nakupujete jednoducho bez ručiteľa. Ak predložíte potvrdenie o príjme manžela, resp. manželky môžete nakupovať až do výšky 5 000 €. Karta Triangel klub Vám prináša rovnaké výhody ako strieborná Quatro karta.

  • NIE SOM DRŽITEĽOM QUATRO KARTY

  Ak nie ste držiteľom Quatro karty k nákupu na splátky potrebujete nasledovné doklady:

  čítaj viac »

   

  Čo nakupovať na splátky

  Dnes si už na splátky cez Quatro môžete nakúpiť čokoľvek. Od bežného spotrebného tovaru ako je čierna a biela technika, záhradný a stavebný materiál, cez poskytované služby ako napr. dovolenky a vodičáky na splátky alebo aj špecializované plastické operácie, či odber pupočníkovej krvi. Jednoducho všetko a všade. Nakupovať na splátky je zodpovednejšie ako mínať svoje úspory! A navyše splácanie si prispôsobíte podľa svojich predstáv. Môžete si zvoliť akontáciu od 10% do 50% a dobu splácania od 6 mesiacov do 5 rokov.

   

  Dokumenty na stiahnutie

  K dispozícii na stiahnutie sú pre vás aj aktuálne tlačivá.

  čítaj viac »

  © 2008 Unikol - všetky práva vyhradené, webdesign by monoskop, CMS WebCreators.sk | Webhosting HostCreators | Admin